Česky 
loading

Objednávky jídel s sebou  je možno udělat telefonicky na tel.:  721 678 883

Rezervace  v době obědů 11-14hod bohužel neděláme, děkujeme za pochopení                                                                                                                         .Zahrádka má ovšem velkou kapacitu míst.

Po až Pá:  10 - 21 hod
Sobota:     11 - 21 hod  

Pondělí až sobota je naše kuchyně otevřená do 20hod  

Neděle:      11-17hod

V neděli vaříme do 16hod

 

 

Denní menu po-pátek podáváme v době od 11 hod do 14 hod, nebo do vyprodání

Denní menu komplet 165,- Kč, bez polévky 150,- Kč

polévka malá 250 ml: 45,- Kč, velká 460 ml: 55,- Kč

Oběd připravíme do Vašich přinesených krabiček, nebo nabízíme ekologické REkrabičky /pronájem 80,- Kč a lze kdykoliv vrátit/

Platba pouze v hotovosti nebo papírové  stravenky sodexo, ticket, cheque dejeuner

Vegetariánská restaurace Natureza

Naše vegetariánská restaurace se nachází v romantické části Prahy 1 a nabízí vegetariánská, veganská, ale i bezlepková jídla. V příjemné atmosféře si můžete vychutnat denní menu, které se skládá z polévky a hlavního jídla. Denní menu podáváme každý všední den mezi 11 až 14 hod za 165,-Kč. Během letních dnů pak můžete relaxovat v klidné části zahrádky, jejíž jedna část tvoří kostel sv. Vavřince z 12. století. Na zahrádce, která Vás okamžitě oddělí od ruchu velkoměsta si můžete vychutnat šálek kávy s raw dezertem, nebo třeba zkusíte veganský Burger Linda Mc Cartney. Na výběr máme i velmi kvalitní vína z Vinařství Veverka a letos točíme pivo Únětice 11 ° filtrované. Kavárna je vhodná i na různé druhy oslav, například narozeniny, na které Vám rádi vyrobíme raw dort dle Vašich požadavků, a nebo uvaříme jídlo dle vašich specifických potřeb.

Tento web používá ke správné činnosti cookies. Rozumím
© 2020 Naturezaveget | Powered by: Nette | Šmáknisi
Question